Instruktør
Viktoria Dam
Beskrivelse
Viktoria er træner på baby/leg og plask mandag
Se hele beskrivelsen
Amalie kjær Nielsen
Beskrivelse
Amalie træner Søløve plus og Hvalrosser om onsdagen.
Amalie er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Caroline Amorsen
Beskrivelse
Caroline træner konkurrenceafdelingens B-hold. Derudover er Caroline med i temaet omkring voksen undervisning og vandskræk.
Caroline er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Daniel Poulsen
Beskrivelse
Daniel er instruyktør på Søstjerner og Krabber mandag.
Daniel er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Emilie Langdahl
Beskrivelse
Emilie er instruktør på Baby/Leg og plask mandag.
Emilie er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Emma Gade
Beskrivelse
Emma er træner på kondition og distance holdene for voksne.
Emma er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Erik Ellemose Sørensen
Beskrivelse
Erik er træner på Hvalros og Pingviner mandag.
Erik er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Henriette Halager Mathiasen
Beskrivelse
Henriette er instruktør på Baby og Leg/Plask lørdag.
Henriette er livredder.
Se hele beskrivelsen
Jim Simonsen
Beskrivelse
Jim er instruktør på Vandskræk, Voksenundervisning tirsdag.
Jim er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Jonas Brinkmann
Beskrivelse
Jonas er instruktør på Action Team, Hvalros- og Pingvinhold fredag.
Jonas er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Josefine Amorsen
Beskrivelse
Josefine er instruktør på Krabbehold fredag samt hjælpeinstruktør på Hvalros og Søløve Plus onsdag.
Josefine er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Kirsten Bjerrum
Beskrivelse

Kirsten er instruktør på Aqua Fitness onsdag.
Kirsten er livredder. 

Se hele beskrivelsen
Klaus Nilsson
Beskrivelse
Klaus er instruktør på Pensionistsvømning fredag.
Klaus er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Mette Halfer
Beskrivelse
Mette er instruktør på Aqua Fitness onsdag.
Se hele beskrivelsen
Mette Johnsen
Beskrivelse
Mette er instruktør på Baby og Leg/Plask lørdag.
Se hele beskrivelsen
Michèle Dupont
Beskrivelse
Michéle er instruktør på Søløver onsdag, samt en del af træner teamet i på konkurrenceholdene.
Michélr er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Nadja Christiansen
Beskrivelse
Nadja er med i instruktør teamet omkring Voksenundervisning og Vandskræk tirsdag.
Nadja er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Ole Bjerrum
Beskrivelse
Ole er instruktør på Søløver fredag.
Se hele beskrivelsen
Oliver Fokkink
Beskrivelse
Oliver er instruktør på Søløver mandag.
Se hele beskrivelsen
Otto Bjerrum
Beskrivelse
Otto er livredder på Familie- og motionssvømning tirsdag. 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Peter Larsen
Beskrivelse
Peter er instruktør på Søstjerner og Krabber onsdag, samt hjælpeinstruktør på krabber fredag.
Se hele beskrivelsen
René Kjær Olsen
Beskrivelse
René er træner for konkurrence A- holdet.
Rene er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Simon Nielsen
Beskrivelse
Simon er instruktør på Baby og Leg/Plask lørdag.
Se hele beskrivelsen
Sofie Hygum
Beskrivelse
Sofie er træner for T-holdet i konkurrenceafdelingen.
Sofie er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Vivi Bjerrum
Beskrivelse
Vivi er iinstruktør på Aqua Fitness onsdag.
Vivi er Livredder. 
Se hele beskrivelsen
Afkrydser
Morten Hygum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpeinstruktør
Amanda Jørgensen
Beskrivelse
Amanda er hjælpeinstruktør på søløvehold om mandagen
Se hele beskrivelsen
Anne Lund
Beskrivelse
Anne er hjælpeinstruktør på Søløver mandagen og onsdag, samt søstjerner onsdag
Se hele beskrivelsen
Emily schweer
Beskrivelse
Emily er hjælpeinstruktør på Søstjerner og Krabber mandag.
Se hele beskrivelsen
Frederik Holdt
Beskrivelse
Frederik er hjælpeinstruktør på Hvalros og Pingviner mandag.
Se hele beskrivelsen
Maria Anastasia Kakaroumpa
Beskrivelse
Maria er hjælpeinstruktør på Hvalros og Pingviner mandag.
Se hele beskrivelsen
Niels Bjerrum
Beskrivelse
Niels er hjælpeinstruktør på Action team, Hvalros og Pingviner fredag
Se hele beskrivelsen
Phillip Egsgaard Brorsbøl
Beskrivelse
Phillip er hjælpeinstruktør på Søstjerner og Krabber onsdag.
Phillip er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Tobias Holt
Beskrivelse
Tobias er hjælpeinstruktør på Søløver feedag.
Se hele beskrivelsen
Maria Hall
Beskrivelse
Maria er hjælpeinstruktør på Søløver onsdag.
Se hele beskrivelsen
Føl
Isabel Schweer
Beskrivelse
Isabel er føl på Krabber mandag, og Søløver fredag.
Se hele beskrivelsen
Julia Larsen
Beskrivelse
Julia er føl på Søløve Plus og Hvalros onsdag.
Se hele beskrivelsen
Niels Peter E. Sørensen
Beskrivelse
Niels Peter er føl på Action Team, Hvalros og Pingviner fredag.
Se hele beskrivelsen
Svømmeklubben Grindsted Tinghusgade 15 A 7200 Grindsted Tlf. 6168 1860