Instruktør
Daniel Poulsen
Beskrivelse
Daniel er instruktør på Voksenundervisning samt Familie og Motionssvømning 
Daniel er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Dorthe Lund
Beskrivelse
Dorthe er instruktør på lørdags baby samt leg og plask holdene 
Se hele beskrivelsen
Emma Gade
Beskrivelse
Emma er træner på kondition og distance holdene for voksne.
Emma er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Erik Ellemose Sørensen
Beskrivelse
Erik er træner på Pingviner mandag, samt en del af trænerstaben på konkurrence holdene
Erik er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Henriette Halager Mathiasen
Beskrivelse
Henriette er instruktør på Baby og Leg/Plask lørdag.
Henriette er livredder.
Se hele beskrivelsen
Jim Simonsen
Beskrivelse
Jim er instruktør på Vandskræk, Voksenundervisning tirsdag.
Jim er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Jonas Brinkmann
Beskrivelse
Jonas er instruktør på Action Team, Hvalros- og Pingvinhold fredag.
Jonas er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Josefine Amorsen
Beskrivelse
Josefine er instruktør på Søstjerner og Krabbe hold mandag
Josefine er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Kirsten Bjerrum
Beskrivelse

Kirsten er instruktør på Aqua Fitness onsdag.
Kirsten er livredder. 

Se hele beskrivelsen
Michèle Dupont
Beskrivelse
Michéle er instruktør på Søløver onsdag, samt en del af træner teamet i på konkurrenceholdene.
Michéle er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Nadja Lykkehaab
Beskrivelse
Nadja er med i instruktør teamet omkring Voksenundervisning og Vandskræk tirsdag.
Nadja er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Oliver Fokkink
Beskrivelse
Oliver er instruktør på Søløver mandag.
Oliver er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Otto Bjerrum
Beskrivelse
Otto er livredder på Familie- og motionssvømning tirsdag. 
Se hele beskrivelsen
Peter Larsen
Beskrivelse
Peter er instruktør på Hvalros mandag og onsdag.
Peter er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Phillip Egsgaard Brorsbøl
Beskrivelse
Phillip er instruktør på Søstjerner og Krabber onsdag og fredag.
Se hele beskrivelsen
René Kjær Olsen
Beskrivelse
René er træner for konkurrence A- holdet.
Rene er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Signe Risager Hansen
Beskrivelse
Signe er instruktør på baby mandag samt søløver fredag.
Signe er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Sofie Hygum
Beskrivelse
Sofie er træner for T-holdet i konkurrenceafdelingen.
Sofie er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Vivi Bjerrum
Beskrivelse
Vivi er instruktør på Aqua Fitness onsdag.
Vivi er Livredder. 
Se hele beskrivelsen
Afkrydser
Morten Hygum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpeinstruktør
Amanda Jørgensen
Beskrivelse
Amanda er hjælpeinstruktør på søstjerner og krabber mandag og fredag
Se hele beskrivelsen
Anne Lund
Beskrivelse
Anne er hjælpeinstruktør på Søløver mandagen og onsdag.
Se hele beskrivelsen
Frederik Holdt
Beskrivelse
Frederik er hjælpeinstruktør på Hvalros og Pingviner mandag.
Frederik er livredder. 
Se hele beskrivelsen
Isabel Schweer
Beskrivelse
Isabel er Hjælpeinstruktør på Søløver mandag og Hvalros onsdag.
Se hele beskrivelsen
Maria Hall
Beskrivelse
Maria er Instruktør på Baby mandag og Hjælpeinstruktør på Hvalros onsdag.
Maria er livredder.
Se hele beskrivelsen
Niels Bjerrum
Beskrivelse
Niels er hjælpeinstruktør på Action team, Hvalros og Pingviner fredag
Se hele beskrivelsen
Tobias Holt
Beskrivelse
Tobias er hjælpeinstruktør på Hvalros og Pingvin mandag, samt Søløver fredag.
Se hele beskrivelsen
Føl
Josefine Nielsen
Beskrivelse
Josefine er føl på Søløver onsdag og fredag
Se hele beskrivelsen
Julia Larsen
Beskrivelse
Julia er føl på Søstjerner og Krabber onsdag og fredag.
Se hele beskrivelsen
Niels Peter E. Sørensen
Beskrivelse
Niels Peter er føl på Krabber og Søstjerner mandag samt Action Team, Hvalros og Pingviner fredag.
Se hele beskrivelsen
Svømmeklubben Grindsted Tinghusgade 15 A 7200 Grindsted Tlf. 6168 1860