Instruktør
Daniel Poulsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emilie Langdahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Gade
Beskrivelse
Emma er i sæsonen 2016/2017 hjælpeinstruktør på hvalroshold onsdag
Se hele beskrivelsen
Gynn Lund Davidsen
Beskrivelse
Gynn er i sæsonen 2016/2017 instruktør og livredder på Konkurrence T-hold mandag og torsdag
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Helle Dahlmann
Beskrivelse
Helle er i sæsonen 2019/2020 instruktør på babyhold om mandagen
Se hele beskrivelsen
Henriette Halager Mathiasen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jim Simonsen
Beskrivelse
Jim er i sæsonen 2016/2017 instruktør og livredder på Vandskræk, Voksenundervisning og Motionssvømning tirsdag
Se hele beskrivelsen
Jonas Brinkmann
Beskrivelse
Jonas er i sæsonen 2019/2020 Instruktør Action Team, Hvalros- og Pingvinhold fredag
Se hele beskrivelsen
Jonas Poulsen
Beskrivelse
Jonas er i sæsonen 2016/2017 instruktør og livredder på Hvalroshold onsdag og Action Team, Hvalros- og Pingvinhold fredag
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kirsten Bjerrum
Beskrivelse


Se hele beskrivelsen
Klaus Nilsson
Beskrivelse
Klaus er i sæsonen 2016/2017 instruktør på Pensionistsvømning fredag
Se hele beskrivelsen
Marie Nygaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mette Halfer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mette Johnsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Michèle Dupont
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mikkel Gade
Beskrivelse
Mikkel er i sæsonen 2016/2017 instruktør og livredder på Hvalros- og Pingvinhold mandag,  Vandskræk/Voksenundervisning tirsdag og Kondition og Distance onsdag
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Hygum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nadja Christiansen
Beskrivelse
Nadja er i sæsonen 2019/2020 med på instruktør teamet omkring Voksenundervisning og Vandskræk tirsdag.
Se hele beskrivelsen
Otto Bjerrum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
René Kjær Olsen
Beskrivelse
René er i sæsonen 2016/2017 træner for konkurrence A- holdet
Se hele beskrivelsen
Simon Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sofie Hygum
Beskrivelse
Sofie er i sæsonen 2016/2017 instruktør på Krabbe- og Søstjernehold onsdag og fredag
Se hele beskrivelsen
Amalie kjær Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vivi Bjerrum
Beskrivelse
Vivi er i sæsonen 2016/2017 instruktør og livredder på Søløve- og Krabbehold mandag samt  Søløvehold fredag
Se hele beskrivelsen
Josefine Amorsen
Beskrivelse
Josefine er i sæsonen 2019/2020 Instruktør på Krabbehold fredag samt hjælpeinstruktør på Hvalros og Søløve Plus onsdag.
Josefine er også livredder. 
Se hele beskrivelsen
Signe Risager Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpeinstruktør
Erik Ellemose Sørensen
Beskrivelse
Erik er i sæsonen 2016/2017 hjælpeinstruktør på Søløvehold mandag.
Se hele beskrivelsen
Frederik Holdt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederik Munk Nyhus
Beskrivelse
Frederik er i sæsonen 2016/2017 føl på Søløvehold mandage og Hvalroshold onsdage.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathilde Østergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ole Bjerrum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Oliver Fokkink
Beskrivelse
Oliver er i sæsonen 2016/2017 føl på Hvalros- og Pingvin hold mandag.
Se hele beskrivelsen
Peter Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emily schweer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Føl
Amanda Jørgensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Lund
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Isabel Schweer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonatan Dam
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Maria Anastasia Kakaroumpa
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Niels Bjerrum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Holt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Svømmeklubben Grindsted Tinghusgade 15 A 7200 Grindsted Tlf. 6168 1860